100-lecie Harcerstwa na Ziemi Koneckiej

opublikowane: 28 gru 2012, 15:00 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 13 lis 2017, 12:08 przez Daniel Krogulec ]
Druhny i Druhowie, szanowni Państwo!

W 2013 r. przypada 100. rocznica powołania na Ziemi Koneckiej pierwszej drużyny skautowej. W związku z tym już dziś zapraszamy Was do udziału w Jubileuszowym Zlocie Hufca ZHP Końskie im. Partyzantów Ziemi Koneckiej, który odbędzie się w dniach 21–23 czerwca 2013 r.

W ramach przygotowań do zlotu powołany został Komitet Organizacyjny obchodów 100-lecia Harcerstwa na Ziemi Koneckiej. O wszystkich najważniejszych kwestiach związanych z jubileuszem dowiecie się z Biuletynu Jubileuszowego, którego pierwszy numer już można pobrać z naszej strony. Gromady i drużyny z Hufca ZHP Końskie znajdą w nim zadania przedzlotowe, których realizacja pozwoli wziąć udział w zlocie i otrzymać odznakę 100-lecia Harcerstwa na Ziemi Koneckiej. W biuletynie znalazła się także ważna informacja - apel do wędrowników, starszyzny harcerskiej i instruktorów, którzy chcieliby wziąć udział w Jubileuszowym Zlocie Hufca ZHP Końskie.

Do zobaczenia na zlocie!
Czuwaj!