Aktualności‎ > ‎

Grudniowa zbiórka KSI (cz. 2)

opublikowane: 22 gru 2016, 04:08 przez Marek Jedynak
Druhny i Druhowie,
W związku z tym, że na grudniową zbiórkę KSI było Was tak dużo zgłoszonych (a dodatkowo pojawili się nawet niezgłoszeni mailowo...), zdecydowaliśmy o rozłożeniu naszych obrad na dwie części. Ostatnia w tym roku zbiórka Komisji Stopni Instruktorskich odbędzie się 28 grudnia br. o godz. 17.00 w Domu Harcerza. Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu KSI powinny do 26 grudnia br. dostarczyć dokumentację w wersji cyfrowej (wnioski, projekty prób, propozycje zmian zadań z uzasadnieniem, raporty z realizacji próby itp.), pisząc na adres e-mail marek.jedynak[at]zhp.net.pl. Oryginały prosimy przynieść na zbiórkę KSI. Zapraszamy serdecznie!

Przypominamy, że:
  • Zawsze zgłaszajcie chęć udziału w zbiórce KSI (nawet jeżeli w grę wchodzi tylko wgląd w dokumentację lub doprecyzowanie/zmienienie zadania). Planujemy spotkania tak, aby szanować czas nasz i Wasz - przede wszystkim tych, którzy poświęcili chwilę i wysłali do nas maila.
  • Na wnioskach próbant zobowiązany jest podać numery ewidencyjne ZHP - swój oraz opiekuna próby instruktorskiej. Będzie to jeden z warunków pracy nad Waszymi próbami. Jeżeli nie posiadacie numeru ewidencyjnego ZHP, zgłoście się do Komendy Hufca. Tam uzyskacie wszystkie niezbędne informacje.
Comments