Harcerska Akcja Letnia Biały Brzeg 2015

opublikowane: 10 cze 2015, 12:48 przez Marek Jedynak   [ zaktualizowane 10 cze 2015, 12:56 ]
Podobnie
jak w ubiegłym roku Hufiec ZHP w Końskich zaprasza serdecznie harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników do udziału w Harcerskiej Akcji Letniej Biały Brzeg 2015. Biwak letni odbędzie się w dniach 29 czerwca - 3 lipca 2015 r. w Stanicy Biały Brzeg k. Przedborza nad rzeką Pilicą. Ośrodek należy do Hufca ZHP w Radomsku.

Zakwaterowanie w namiotach wojskowych "10-tkach"
Koszt: 250 zł
W cenie jest:
transport, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opieka medyczna i opieka ratownika wodnego, wykwalifikowana kadra wychowawcza, zajęcia programowe oraz spływ kajakowy Pilicą.

Komendantem biwaku będzie phm. Marek Skrzypczyński.

Zgłoszenia na karcie kwalifikacyjnej oraz wpłata za uczestnictwo w biwaku do Komendy Hufca do 16 czerwca w siedzibie Komendy Hufca.