Jubileuszowy Zlot Hufca ZHP Końskie

opublikowane: 18 cze 2013, 10:56 przez Nieznany użytkownik
Wszystkich były
ch i obecnych harcerzy zapraszamy do udziału w Jubileuszowym Zlocie Hufca ZHP Końskie z okazji 100-lecie Harcerstwa na Ziemi Koneckiej w dniach 21-23 czerwca 2013 r.

Zlot otwarty jest dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy Końskie oraz powiatu koneckiego, a przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do udziału w piątkowym apelu inauguracyjnym i koncercie, zaś w sobotnie popołudnie do odwiedzenia naszego biwaku (teren Gimnazjum nr 2 w Końskich) i posmakowania przygody z harcerskimi specjalnościami!

Poniżej zamieszczamy program zlotu otwarty dla wszystkich zainteresowanych:

21 czerwca 2013 r. (piątek)
  • 16.00 Apel inaugurujący Zlot (pomnik harcerzy w Parku Miejskim w Końskich)
  • 19.00 Koncert szant i piosenki turystycznej – zespoły: Formacja Opowieści Kameralnych FOK oraz 31 KDHA (M-GDK w Końskich)
22 czerwca 2013 r. (sobota)
  • 15.30 Przygoda z harcerskimi specjalnościami – ścianka wspinaczkowa, zajęcia linowe, spadochrony, tradycyjne pieczenie chleba i wiele innych atrakcji. Zajęcia otwarte dla wszystkich mieszkańców powiatu koneckiego (teren Gimnazjum nr 2 w Końskich)
  • 15.30–20.00 Zwiedzanie biwaku zlotowego
  • 20.00 Jubileuszowe ognisko harcerskie (teren Gimnazjum nr 2 w Końskich)
  • 22.30 Inscenizacja „Ogniobranie” (Park Miejski w Końskich)
23 czerwca 2013 r. (niedziela)
  • 8.30 Msza święta polowa (teren Gimnazjum nr 2 w Końskich)
  • 9.30 Apel kończący zlot