KSI życzy udanych wakacji i...

opublikowane: 10 cze 2017, 12:18 przez Marek Jedynak   [ zaktualizowane 10 wrz 2018, 13:09 przez Julka Stoszewska ]

Druhny i Druhowie,
Przed Wami ostatnie tygodnie nauki i za chwilę wyczekiwane od 10 miesięcy wakacje. My już dzisiaj życzymy Wam samych pozytywnych przygód, wyczynów i wyzwań. Sami wyznaczajcie swoje cele, wybierajcie swoją drogę życiową. Dążcie do mistrzostwa w wybranych dziedzinach. Podejmujcie wyzwania. Znajdujcie pole stałej służby. Wędrujcie tam, gdzie zaprowadzi Was siła ciała, siła rozumu i siła ducha.

Zdobywającym stopnie instruktorskie zaś przypominamy, że wspomniane powyżej życzenia to nic innego jak drogowskazy z Systemu stopni instruktorskich ZHP w zakresie wymagań na stopień Harcerki Orlej i Harcerza Orlego. Pamiętajcie, że tylko osoby z przyznanym pierwszym stopniem wędrowniczym mogą zamknąć pozytywnie próbę przewodnikowską.

Czuj duch!
hm. Marek Jedynak