Kurs Zastępowych Harcerskich i Starszoharcerskich "Bushido Zastępowego"

opublikowane: 13 sty 2018, 13:08 przez Piotr Rodzoch   [ zaktualizowane 13 sty 2018, 14:17 ]
Czuwaj!

Zapraszamy na Kurs Zastępowych Harcerskich i Starszoharcerskich "Bushido Zastępowego". Czym jest Bushido? To kodeks postępowania japońskich samurajów, a wiecie jak wiele wspólnego ma z cechami dobrego zastępowego? Podczas kursu przeniesiemy się do odległej Japonii. Zasmakujemy japońskich potraw, poznamy tradycję i kulturę tego azjatyckiego kraju. Przygoda czeka!

Kurs odbędzie się w formie dwóch weekendowych zjazdów:
  • 9-11 marca 2018 r.
  • 6 - 8 kwietnia 2018 r.
UWAGA! W marcu odbędą się jednodniowe WARSZTATY DLA DRUŻYNOWYCH I PRZYBOCZNYCH nt. systemu małych grup w drużynie/gromadzie. Termin zostanie podany w lutym.

Miejsce odbywania się zjazdów zostaną podane po zakwalifikowaniu się na kurs.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 50 zł.

Zgłoszenia na kurs trwają do 18 lutego 2018 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w linku:
bushidozastepowego.zgloszenia24.pl

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie kursowym.

Czuwaj!

Komenda Kursu Zastępowych Harcerskich i Starszoharcerskich  "Bushido Zastępowego"

Ċ
Piotr Rodzoch,