Nowa przewodniczka

opublikowane: 8 wrz 2017, 12:38 przez Marek Jedynak
Miło nam poinformować, że podczas dzisiejszej zbiórki Komisji Stopni Instruktorskich swoją próbę z wynikiem pozytywnym zamknęła dh. HO Daria Smolec, której Hufcowa KSI przyznała stopień przewodniczki.

Serdecznie gratulujemy!!!

Jednocześnie Hufcowa KSI informuje, że na dzisiejszej zbiórce uległ zmianie regulamin KSI. Chcąc doprecyzować stanowisko KSI, o którym informowaliśmy Was od początku 2017 r. w znowelizowanym regulaminie zawarliśmy, że:
  • warunkiem zamknięcia próby przewodnikowskiej z wynikiem pozytywnym jest zdobycie stopnia harcerki orlej / harcerza orlego (w przypadku osób, które ukończyły 21 lat – posiadanie wiedzy i umiejętności na poziomie stopnia harcerki orlej / harcerza orlego).
  • warunkiem zamknięcia próby podharcmistrzowskiej z wynikiem pozytywnym jest zdobycie stopnia harcerki / harcerza Rzeczypospolitej (w przypadku osób, które ukończyły 21 lat – posiadanie wiedzy i umiejętności na poziomie stopnia harcerki / harcerza Rzeczypospolitej).