Obóz harcerski w Dąbkach k. Darłowa

opublikowane: 10 cze 2015, 06:07 przez Daniel Krogulec   [ zaktualizowane 10 cze 2015, 12:53 przez Marek Jedynak ]
Komenda Hufca ZHP w Końskich zaprasza wszystkich harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników do wzięcia udziału w harcerskim obozie letnim nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Dąbki! Obóz odbędzie się w dniach 8-18 sierpnia 2015 r.

W cenie 850,00 zł od osoby zapewnione są: transport, zakwaterowanie w domkach, jednodniowa wycieczka na wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, całodzienne wyżywienie, ciekawy program, opieka wychowawcza naszych instruktorów, opieka medyczna oraz ratownik wodny.

Zgłoszenia
uczestników (z kartami kwalifikacyjnymi) przyjmujemy do 8 lipca 2015 r. w Komendzie Hufca ZHP Końskie.