Aktualności‎ > ‎

Podsumowanie Wiosenki 2014

opublikowane: 2 maj 2014, 00:03 przez Daniel Krogulec
Rajd Wiosenka rozpoczął się 25 kwietnia 2014 r. w pogodny piątkowy poranek. Po krótkich zajęciach z Panem policjantem wyruszyliśmy na trasę, która wiodła ze Stąporkowa do Krasnej. Wędrówkę umilało wspólne śpiewanie. Co jaki czas na trasie spotykaliśmy różne zadania z którymi musieliśmy się zmierzyć m.in budowanie szałasu i filtrowanie brudnej wody. Po dojściu na miejsce mieliśmy zajęcia z pierwszej pomocy oraz łączności. Wieczorem wspólnie wyruszyliśmy na Mszę Świętą aby uczcić kanonizację Jana Pawła II. Po wyczerpującym dniu, w nocy czekała nas dyskoteka w rytmie disco polo.
Następnego dnia wstaliśmy wcześnie . Tego dnia dołączyła do nas Gromada Zuchowa Wesołe Tygryski. Rano mieliśmy zajęcia z szyfrowania. Kiedy wyruszyliśmy w drogę zaczął padać deszcz i towarzyszył nam już do końca dnia. Niestety z powodu pogody została odwołana gra terenowa. Na pocieszenie czekała na nas pyszna zupa grochowa. Wieczorem uroczysty kominek oraz nocne śpiewanie.
Ostatni dzień przeznaczony był w znacznym stopniu na zabawę. Po posprzątaniu szkoły w której nocowaliśmy bawiliśmy się razem z zuchami w różne zabawy. Na zakończenie Rajdu odbył się apel końcowy, na którym ogłoszono wyniki. Pierwsze miejsce zajął patrol "Wróć". W nagrodę otrzymali plecak natomiast reszta pamiątkowe dyplomy.
Comments