XXIV Historyczny Rajd "Arsenał"

opublikowane: 18 lut 2015, 11:53 przez Nieznany użytkownik
11 Skarżyska Drużyna Harcerzy im. Alka Dawidowskiego ze Skarżyskiego Hufca Harcerzy ZHR „Gniazdo” zaprasza do Skarżyska-Kamiennej, gdzie w marcu odbędzie się Historyczny Rajd „Arsenał”.

Już po raz 24-ty spotkamy się, aby uczcić 72. rocznicę śmierci Alka Dawidowskiego oraz celebrować 36. rocznicę powstania naszej Drużyny, której Alek jest patronem. Będzie Nam niezmiernie miło, jeśli dołączycie do Nas w dniach 27-29.03.2015 r., by oddać hołd bohaterowi i celebrować kolejny rok działalności naszej Drużyny.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 marca na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na powyżej zawartym adresie internetowym.

Czekamy na Was z niecierpliwością! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i dobrą zabawę pośród harcerskiej braci.
JEDENASTACY!!!
Ċ