Zimowisko 2014

opublikowane: 29 lis 2013, 03:50 przez Nieznany użytkownik   [ zaktualizowane 29 lis 2013, 03:51 ]
Komenda Hufca ZHP Końskie zaprasza wszystkich harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników do udziału w zimowisku Hufca! Zimowisko odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2014 r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Pod Pielgrzymem" w Nowej Słupi (strona schroniska).
W programie przede wszystkim górskie wycieczki do klasztoru na Świętym Krzyżu, do Muzeum Świętokrzyskiego Parku Narodowego, w Pasmo Jeleniowskie, do Rudek, a także zwiedzanie równie ciekawej Nowej Słupi.
W cenie 200,00 zł od osoby zapewnione jest transport, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie oraz opieka wychowawcza naszych instruktorów.
Zgłoszenia uczestników (z kartami kwalifikacyjnymi) przyjmujemy do 15 stycznia 2014 r. w Komendzie Hufca ZHP Końskie.