
Ale nas było! Zimowisko zakończone, a my pękamy z dumy. Za nami kilka dni pełnych wrażeń, śmiechu i nowych przyjaźni. Cieszymy się, że wszystkim dopisywały humory i że mogliśmy spędzić ten czas razem.
Dziękujemy rodzicom za zaufanie, a uczestnikom za świetną atmosferę.
Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach i wydarzeniach!


8 myśli na temat “HAZ 2026 już za nami!”
Możliwość komentowania jest wyłączona.